Můj projektový den, 27. dubna 2018 Plzeň

15.03.2018 14:35

V rámci semináře Vám představíme projekt Sousední světy – Nachbarwelten, který vysílá medinauty Tandemu do zařízeních podél celé česko-německé hranice. Medinauti seznamují děti ve věku 3 - 8 let hravou formou s němčinou a Německem formou jazykových a mediálních projektů, jejichž výsledkem jsou např. fotoalba, společně natočené animované filmy, aj. Poskytneme Vám také informace o možnostech financování přeshraničních projektů a představíme činnost Saské zemské kanceláře pro rané vzdělávání v jazycích sousedů (LaNa). Celý den je doprovázen praktickými ukázkami metody jazykové animace, do kterých se máte možnost zapojit. V odpolední části programu nahlédnete pod pokličku přípravy animovaného filmu a jazykové animace a jejich využití při seznamování dětí se sousední zemí a jejím jazykem.

Program a místo konání akce naleznete na https://sousednisvety.info/muj-projektovy-den .

Přihlásit se můžete do 15. 4. 2018 na https://www.tandem-org.eu/app/formulare/formular?formular=190.


Seminář je pořádán pro učitele mateřských a základních škol, školních družin a všechny, kteří pracují s dětmi ve věku od 3 do 8 let a je akreditovaný v systému DVPP MŠMT. Simultánní tlumočení zajištěno. Účast na akci je zdarma.

Více informací k připravované akci i k projektu vám poskytnou pedagogické pracovnice Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem Plzeň, tel.: +420 377 631 490,
email: sousednisvety@tandem-org.cz. Najdete je také na projektovém webu www.sousednisvety.info .

Zpět

Novinky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Krajská rada dětí a mládeže Karlovarska
Křížovnická 99/4
Cheb 350 02

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode