Zážitkový kurz pro organizatory a vedoucí

04.05.2015 08:26

Vážení přátelé,

 

v létě se už podvanácté i vám a lidem z vašeho okolí otevírá zážitkově – vzdělávací organizátorský kurz Cestičky. Letos v termínu 1. – 12. července.

Kurz je určen zejména mladým lidem, kteří začínají organizovat akce pro mládež či děti, vést dětské oddíly, kroužky či zájmové útvary, a také těm, kteří by se rádi pustili do pořádání dobrovolnických aktivit.

 

Cílem kurzu je nejen vzdělávání a příprava organizátorů a vedoucích, ale zejména posílení jejich motivace, uvědomění si vlastního potenciálu a vzájemná inspirace.

Absolventi kurzu mohou získat kvalifikaci Hlavní vedoucí dětských táborů dle MŠMT. Vzdělávací obsah kurzu vychází z pozic pro vedoucí dle kompetenčních profilů neformálního vzdělávání.

 

Informace o kurzu nejdete na webu www.cesticky.cz.

Věříme, že kurz může být zajímavý a užitečný i lidem blízkým vaší organizaci. Budeme rádi, pokud jim nabídku předáte (podrobnější je pozvánka níže a na webu). Děkujme.

S přáním příjemných jarních dnů

Dalimil "Cody" Toman

Pozvánka:

******************************************************************************************************************************************

Jsou různé cesty, jak se stát hrdinou. Třeba se nebát  udělat něco pro druhé. Umět rozdávat radost i inspiraci k nevšedním cestám životem. Rozvíjet a využít vlastní potenciál. Poznávat své hranice, motivace i cíle. Či se umět postarat o partu dětí v přírodě nebo zorganizovat skupinu lidí ke společnému dílu.  Sebrat odvahu a být organizátorem.

 

Otevři oči, mysl i srdce a zkus to! 

Zážitkově-vzdělávací kurz Cestičky

www.cesticky.cz

 

- pro všechny mladé (cca 17 – 28 let) se zájmem o pořádání akcí pro mládež, práci s dětmi či organizování dobrovolnických aktivit

- pro ty, kteří chtějí poznat podobně smýšlející kamarády, společně se inspirovat, motivovat a rozvíjet se

-  pro všechny, kteří si chtějí v přírodě užít dvanáct energických dnů plných her, tvořivosti, diskusí i jedinečné atmosféry

 

Kde: louka kdesi u Náměště nad Oslavou

Kdy: 1. 7. – 12. 7. 2015

Cena: 3 700,- Kč (dotovaná MŠMT). Možnost slev pro lidi, kteří prokáží svůj zájem pracovat s dětmi a mládeží.

 

Chceš vědět víc? Podívej se na web, fotky či videa nebo sleduj novinky na facebooku.  

Hrdinu ani organizátora z tebe neuděláme. Ale nabízíme cestičky, které tě k jednomu i druhému mohou jednou přivést.

Další informace a přihlášky na: www.cesticky.cz

Zpět

Novinky

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Krajská rada dětí a mládeže Karlovarska
Křížovnická 99/4
Cheb 350 02

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode